ZAMÓWIENIE PORADY PRAWNEJ

1 Wypełniasz formularz lub dzwonisz na naszą infolinię 2 Bezpłatnie wyceniamy poradę i kontaktujemy się z Tobą 3 Dokonujesz płatności na nasze konto lub płacisz on-line 4 Wysyłamy poradę na wskazany przez Ciebie adres e-mail


 • FORMULARZ KONTAKTOWY
imię:      (pole wymagane)
adres e-mail:      (pole wymgane)
numer telefonu:

Treść zapytania:Akceptuję regulamin i zapoznałem się z nim.       Dodaj załącznik:

Satysfakcja naszych klientów to dla nas największe wyróżnienie. Dziękujemy. Prawnicy z MultiPrawo.pl

 • Monika, Warszawa
  Dziękuję prawnikom portalu multiprawo.pl, szczególnie Panu Wojtkowi! Jego porady pozwoliły mi po rozwodzie zachować mieszkanie, a mąż, który mnie zdradził i próbował wywinąć się od alimentów teraz regularnie płaci na dzieci. Najlepszy portal w internecie !!!

 • Darek, właściciel firmy, Wrocław
  Od dwóch miesięcy korzystam z porad prawników na tym portalu. Prawo pracy przestało być dla mnie czarną magią. Sam nie mogę w to uwierzyć!

 • Marzena, Poznań
  Byłam mobbingowana w pracy. Znikąd pomocy. Szefowa kazała mi za darmo siedzieć po godzinach i cieszyć się, że w ogóle mam robotę. Wygrałam sprawę w sądzie. Wszystko dzięki serwisowi www.multiprawo.pl. Da się wygrać z pracodawcą.

 • Bogusia, Kraków
  Mąż znęcał się nade mną, obrażał nawet przy dzieciach. Zero zahamowań. Nie stać mnie było na adwokata. Multiprawo.pl pomogło mi znaleźć fundację dla kobiet w trudnej sytuacji życiowej, do tego napisali mi pozew rozwodowy, radzili jak prowadzić sprawę. Wychodzę na prostą ...

 • Wojtek, Sopot
  Przez ostatni rok musiałem korzystać z usług prawnika w moim mieście. Nie dość, że straciłem kupę kasy i czasu, to mi nie pomógł. Przypadkowo trafiłem na portal www.multiprawo.pl. Szybko i zrozumiale doradzili, przygotowali odpowiednie dokumenty, a skasowali o połowę mniej, niż myślałem. Polecam!